0 532 610 95 31 bilgi@modelaluminyum.com.tr

Firma Profili

Hakkımızda

MODEL ALÜMİNYUM ; Konya'da Alüminyum sistemlerin imalat ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamızı tercih eden, bizi çözüm ortağı olarak gören müşterilerimizin memnuniyetine daima önem vermekteyiz. Bize duyulan bu güvenin karşılığını vermek adına sektördeki küresel gelişmeleri takip edip alüminyum sistemlerin imalat ve montajını yapmaktayız.


Günümüzde bir işi yapmaktan çok daha önemlisi, "Ustaca ve olması gerektiği şekilde" yapmaktır. Kullanılana malzeme kalitesinden ve usta işçilikten taviz verilerek yapılan herhangi bir işten, olumlu sonuçlar beklemek boş beklentiye girmektir.


Hizmetllerimiz Arasında;


Alüminyum cephe giydirme, Alüminyum balkon korkuluğu, Alüminyum pencere korkuluğu, Alüminyum merdiven korkuluğu, Katlanır cam balkon, ısı camlı katlanır cam balkon, alüminyum kapı ve pencere, Alüminyum doğrama bina giriş kapısı, Alüminyum doğrama mağaza vitrini, Alüminyum doğrama ofis bölmeleri ile diğer alüminyum yapı sistemleri yer almaktadır.


En önemli düsturumuz, işimizi söz verdiğimiz süre içinde gerçekleştirmemizdir. Buda profesyonelliğimizin gereğidir. Hizmet verdiğimiz sektörde, firma ismimizin aranılan ve anılan olmasını sağlamak işimize verdiğimiz önemin, en açık ispatıdır.HEMEN ARA

alüminyum cephe giydirme,  dış cephe giydirme, kompozit cephe kaplama, alüminyum dış cephe kaplaması, cephe giydirme firmaları, alüminyum korkuluk Alüminyum balkon pencere korkuluğu, Alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum doğrama,